';

Azik TV

Azik TV

Azik szkoła instruktorów

Azik szkoła instruktorów

Animal flow

Recommend
  • Facebook
Share
Tagged in

ANIMAL FLOW

Animal flow to najnowszy trend na rynku fitness. Program oparty jest o ćwiczenia kalisteniczne oraz naturalne ruchy zwierząt. Obciążeniem jest wyłącznie ciało trenującego, co czyni trening bardzo bezpiecznym.. Specjalnie opracowana sekwencja ćwiczeń, modeluje i uelastycznia sylwetkę. Zajęcia charakteryzują się wysoką intensywnością – w trakcie godzinnych ćwiczeń można spalić nawet do 600 kcal. 
Animal flow zawiera w sobie elementy treningu siłowego, akrobatyki, Capoeiry oraz jogi, łącząc wszystko w płynny, taneczno-gimnastyczny ruch, tzw. flow. Program zawiera także elementy ćwiczeń wzmacniających i stabilizujących kręgosłup, ponadto czerpie z pierwotnych wzorców ruchowych, co pozwala na zidentyfikowanie obszarów problemowych. Wielopłaszczyznowe ruchy skutkują większą świadomością pracy z ciałem.
Trening poprawia mobilność, elastyczność, stabilność, siłę, wytrzymałość oraz koordynacje nerwowo-mięśniową. Co ważne jest przeznaczony dla różnorodnych grup wiekowych, a jego pozytywne efekty odczują zarówno amatorzy, jak i osoby bardziej zaawansowane w pracy z ciałem.
Zobacz grafik